- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 205421 7.35 Inch Up/Low Spray Rack Stainless Steel for Commercial Use
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 205421 |
| Manufacturer Part # | 205421 |
| Height | 4.5" |
| Width | 7.35" |
| Depth | 21.7" |
| Weight | 1.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 205421 Pipe F R Up/low Spray 2t Rack
