Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2052954 15 Inch OEM Base Component Stainless Steel for Models 301 401
Item:
#1516615
Technical details
| Manufacturer | Sammic |
|---|---|
| Model Number | 2052954 |
| Manufacturer Part # | 2052954 |
| Height | 0.8" |
| Width | 15.7" |
| Depth | 21.6" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 2052954 15 Inch OEM Base Component Stainless Steel for Models 301 401
$45.96
Unit price
/
Unavailable