RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 20528.1222 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 20528.1222 1/4 Inch Flare with 1/8 Inch Mpt Flow Control Assembly
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 20528.1222 |
| Manufacturer Part # | 20528.1222 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 20528.1222 Water Flow Control, 1/4" Flare X 1/8" Mpt .222 Gpm, Bunn-o-matic
