RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 205261195 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 205261195 1 Inch Diaphragm for Bunn Coffee Brewers and Tea Systems
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 205261195 |
| Manufacturer Part # | 205261195 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 205261195 Diaphram, Bunn-o-matic, Coffee Coffee Brewers Bco-(aa Ac)., Series Bt F Rt St Stap Stf Stfap Tc Tcf, Twc Twcf Vpca Vpcaf Vpcp., Tea Brewers Pt3 T3 T6 Tu3.
