RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett banquet carts.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 20526 banquet carts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 20526 0.95 Inch Width Gas OEM Component Stainless Steel Plate
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 20526 |
| Manufacturer Part # | 20526 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 20526 Striker Ss Plate
