RestaurantSupply.com is your trusted source for Ice-O-Matic ice machine parts and accessories.
- Authorized Ice-O-Matic dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ice-O-Matic 2051232-82A ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ice-O-Matic 2051232-82A 20 Inch Evaporator Assembly Air Cooled Ice Machine
| Manufacturer | Ice-O-Matic |
|---|---|
| Model Number | 2051232-82A |
| Manufacturer Part # | 2051232-82A |
| Height | 7.5" |
| Width | 19.75" |
| Depth | 27" |
| Weight | 18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ice-O-Matic 2051232-82A Evap Assy Med Rh Half
