Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 20500 Fuse Fnm 4 OEM Electrical Component with Reliable Protection
Item:
#1512222
Technical details
| Manufacturer | Power Soak Systems |
|---|---|
| Model Number | 20500 |
| Manufacturer Part # | 20500 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 20500 Fuse Fnm 4 OEM Electrical Component with Reliable Protection
$24.28
Unit price
/
Unavailable