FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer food prep supplies.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer 205/80BN food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer 205/80BN 80 Qt Beater Mixer Aluminum for F/w150 Unit
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | 205/80BN |
| Manufacturer Part # | 205/80BN |
| Height | 11" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 1.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer 205/80BN Beater Alum 80 Qt F/w150 Mixer