RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 205-144A cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 205-144A Cap 3.75 Inch Corrosion Resistant Cap with Washer
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 205-144A |
| Manufacturer Part # | 205-144A |
| Height | 0.9" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 205-144A Cap W/washer
