RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion other white china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 204460 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 204460 6.4 Inch Steel Backing Plate for 1hp to 3hp Motors
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 204460 |
| Manufacturer Part # | 204460 |
| Height | 1.3" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 204460 Backing Plate 1hp 2hp 3hp
