Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Belshaw 204220 2 Inch Electric Heater Tube 700 Watt Pack
| Fits with Manufacturer | Belleco |
|---|---|
| Model Number | 204220 |
| Manufacturer Part # | 204220 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 16" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Belleco 204220 Heater Tube 104v 700w (2pk)
