Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Belshaw 204149 Electric Quartz Heater 5 Inch Width Stainless Steel 2 Packs
| Fits with Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | 204149 |
| Manufacturer Part # | 204149 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 21" |
| Weight | 1.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw 204149 Quartz Heater 208v Pk/2
