Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket cold and frozen beverage dispensers.
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg 204111 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 204111 1 Inch Quartz Heating Element Electric - Commercial Foodservice
| Fits with Manufacturer | Belleco |
|---|---|
| Model Number | 204111 |
| Manufacturer Part # | 204111 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 19" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Belleco 204111 Quartz Element 208v 675w
