Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Belshaw aftermarket walk-in refrigerators and freezers.
- Engineered to match existing Belshaw units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Belshaw 204100 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Belshaw 204100 12 1/4 Inch Electric Quartz Heater with Stainless Steel - 2 Packs
| Fits with Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | 204100 |
| Manufacturer Part # | 204100 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw 204100 Quartz Heater 120v 700w 12 1/4" Pk/2
