RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 204029 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 204029 Rebuilding Kit Gast Air Component for Maintenance
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 204029 |
| Manufacturer Part # | 204029 |
| Height | 2.1" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 204029 Kit Rebuilding Gast Air
