Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Belshaw commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Belshaw dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Belshaw -204011 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Belshaw -204011 3 Inch Electric Quartz Element OEM Replacement
| Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | -204011 |
| Manufacturer Part # | -204011 |
| Height | 3.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw -204011 Element Quartz (200w 104v 12")