RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 2036149 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 2036149 1.4 Inch Stainless Steel Sliding Door Wheel Replacement
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 2036149 |
| Manufacturer Part # | 2036149 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 2036149 Sliding Door Wheel
