RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 2035 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 2035 Inch Diameter Gas Orifice Burner Lp #57 Compatible with Nieco
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 2035 |
| Manufacturer Part # | 2035 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 2035 Lp Burner Orifice 1/4"-36 #57, Nieco Broiler 930 940 950 960 962 980 9015, Series 300 400 500 600 800.
