RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett -20346 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett -20346 4.5 Inch OEM Controller for Blodgett Electric Ovens
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | -20346 |
| Manufacturer Part # | -20346 |
| Height | 2.45" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett -20346 Controller
