RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial grills and griddles.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 2033 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 2033 14 Inch Stainless Steel Rack with Imperial Broiler Isb-36
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 2033 |
| Manufacturer Part # | 2033 |
| Height | 11" |
| Width | 14" |
| Depth | 36" |
| Weight | 16.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 2033 Rack 28" X 14-1/8", Imperial Broiler Isb-36
