Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE 203294 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 203294 5 Inch Gasket Door T for Refrigeration Black Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 203294 |
| Manufacturer Part # | 203294 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE 203294 Gasket Door Black T 72 Hc Ld
