RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 203206S commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 203206S 2.6 Inch Internal Circlip Stainless Steel for Food Equipment
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 203206S |
| Manufacturer Part # | 203206S |
| Height | 0.95" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 203206S Circlips Int 42
