RestaurantSupply.com is your trusted source for Ice-O-Matic ice machine parts and accessories.
- Authorized Ice-O-Matic dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ice-O-Matic 2031310-03S ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ice-O-Matic 2031310-03S 6 Inch Channel Assembly Leg B Commercial Support
| Manufacturer | Ice-O-Matic |
|---|---|
| Model Number | 2031310-03S |
| Manufacturer Part # | 2031310-03S |
| Height | 1" |
| Width | 6" |
| Depth | 30" |
| Weight | 5.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ice-O-Matic 2031310-03S Channel Assembly Leg B 40p A