RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 203108 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 203108 Bushing 1.5 Inch OEM Stainless Steel Component for Food Equipment
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 203108 |
| Manufacturer Part # | 203108 |
| Height | 0.3" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.6" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 203108 Bushing
