Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 20309 17 Inch Electric Heating Element 6666 Watt Stainless Steel
Item:
#1476932
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 20309 |
| Manufacturer Part # | 20309 |
| Height | 1.38" |
| Width | 17.25" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 20309 17 Inch Electric Heating Element 6666 Watt Stainless Steel
$517.75
Unit price
/
Unavailable
