FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Edlund 203 8.75 Inch Electric Can Opener with Dual Speed Stainless Steel
| Manufacturer | Edlund |
|---|---|
| Model Number | 203 |
| Manufacturer Part # | 203 |
| Height | 5.5" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 12" |
| Weight | 13.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Edlund 203 Material Stainless Steel, Length 6 Power Cord, 1829 Mm Power Cord, Voltage 115 V Ac, Switch Action High/low, Note High/low Switch On Rear Of Unit
