RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 203-155D-41 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 203-155D-41 60 Inch Capillary Tube .031 Inch Id .081 Inch Od
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 203-155D-41 |
| Manufacturer Part # | 203-155D-41 |
| Height | 1" |
| Width | 7.15" |
| Depth | 7.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 203-155D-41 Cap Tube .031 Id X .081od X 60
