RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 203-126A commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 203-126A .036 ID X .087 OD Cap Tube 84 Inch for Beverage Air Models
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 203-126A |
| Manufacturer Part # | 203-126A |
| Height | 2.15" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 203-126A .036"id X .087"od X 84", Beverage Air Eza84 Sp60 Sp60-18m Sp72 Ucf27 Ucf27-23, Ucf27a Ucf48 Ucf48a Ucr60 Ucr72 Wtf-27 Wtf27 Wtf27a, Wtf48 Wtr-27 Wtr60 Wtr60a-23 Wtr72a Wtrf-27
