RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial restaurant ranges.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 20281 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 20281 9 Inch Stainless Steel Manifold Pipe for 48 to 60 Inch Units
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 20281 |
| Manufacturer Part # | 20281 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 20281 Manifold Pipe (used On 48in And 60in Units)