RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague commercial pizza ovens.
- Authorized Montague dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Montague 2028-1 commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague 2028-1 5.6 Inch Handle Gas Firebox with C/c 2 Require
| Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | 2028-1 |
| Manufacturer Part # | 2028-1 |
| Height | 1.4" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 9.05" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague 2028-1 Handle Firebox 5 C/c 2 Require
