- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cornelius 20272-002 Mounting Bracket Slide for Ice-O-Matic Equipment
| Manufacturer | Ice-O-Matic |
|---|---|
| Model Number | 20272-002 |
| Manufacturer Part # | 20272-002 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ice-O-Matic 20272-002 Mounting Bracket Slide M Ount F