RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 202664 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 202664 2.5 Inch 25 Amp Electric Contactor OEM
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 202664 |
| Manufacturer Part # | 202664 |
| Height | 2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.85" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 202664 Contactor 2 Pole 25a 230 V
