- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 202458 1 7/8 Inch Diameter Buna N Hose - Flexible Fluid Transfer
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 202458 |
| Manufacturer Part # | 202458 |
| Height | 2.4" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 18" |
| Weight | 1.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 202458 Hose 1 7/8id X 18i Buna N
