Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn aftermarket coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn -20243-0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn -20243-0000 7 1/8 Inch Stainless Steel Basket Wire for Coffee Machines
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | -20243-0000 |
| Manufacturer Part # | -20243-0000 |
| Height | 3" |
| Width | 7" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn -20243-0000 Basket Wire (7 1/8) S/s