- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nieco 2024 3.9 Inch Thermocouple 24 for Nieco 3 4 5 6 800 Series
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 2024 |
| Manufacturer Part # | 2024 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 2024 Thermocouple 24 For 3/4/5/6/800's
