RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 202305 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 202305 Reservoir Assembly with Vertical Inlet - OEM
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 202305 |
| Manufacturer Part # | 202305 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 202305 Reservoir Assy W/vert I Nlet