Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2022543 0.5 Inch Bumper Glass White for Giorik D15 Evo Series
Item:
#1477473
Technical details
| Manufacturer | Giorik |
|---|---|
| Model Number | 2022543 |
| Manufacturer Part # | 2022543 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 2022543 0.5 Inch Bumper Glass White for Giorik D15 Evo Series
