Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 202220L 17 Inch Filter Paper 15 1/4 Inch Diameter with Optimal Filtration
Item:
#1178808
Technical details
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 202220L |
| Manufacturer Part # | 202220L |
| Height | 3.5" |
| Width | 17.3" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 2.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 202220L 17 Inch Filter Paper 15 1/4 Inch Diameter with Optimal Filtration
