RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 20216 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 20216 9 Inch Stainless Steel Funnel for Ingredient Transfer
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 20216 |
| Manufacturer Part # | 20216 |
| Height | 5" |
| Width | 9" |
| Depth | 7.13" |
| Weight | 0.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 20216 Funnel Bunn S/s
