Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2020805EV 2 Inch Support Gasket for Glass Panels and Equipment
Item:
#1476889
Technical details
| Manufacturer | Giorik |
|---|---|
| Model Number | 2020805EV |
| Manufacturer Part # | 2020805EV |
| Height | 0.13" |
| Width | 2" |
| Depth | 27" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 2020805EV 2 Inch Support Gasket for Glass Panels and Equipment
