RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion other white china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 202073 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 202073 2 3/8 Inch ID EPDM Hose Black for Foodservice and Industrial
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 202073 |
| Manufacturer Part # | 202073 |
| Height | 2.95" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 1.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 202073 Hose 2 3/8id X 6i Epdm Black