RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in refrigerators.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 20205 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 20205 4.25 Inch Corrosion Resistant Steel Non Lift Off Hinge
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 20205 |
| Manufacturer Part # | 20205 |
| Height | 2.2" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 1.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 20205 Hinge Non Lift Off Hinge
