FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 20170 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 20170 21 Inch Door Assembly Glass Left Hinge for Blodgett Ovens
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 20170 |
| Manufacturer Part # | 20170 |
| Height | 13" |
| Width | 21" |
| Depth | 29" |
| Weight | 34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 20170 Door Assy Glass Dfg Lh