RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial restaurant ranges.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 20159 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 20159 22.5 Inch Porcelain Oven Bottom - Commercial Gas Oven
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 20159 |
| Manufacturer Part # | 20159 |
| Height | 0.75" |
| Width | 22.5" |
| Depth | 26.5" |
| Weight | 11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 20159 Oven Bottom (26 1/2 In Oven) Procelainiz
