RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial equipment stands and filler tables.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 20142 equipment stands and filler tables
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 20142 3.45 Inch Width Kick Plate Aluminum for Commercial Doors
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 20142 |
| Manufacturer Part # | 20142 |
| Height | 2" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 24.1" |
| Weight | 2.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 20142 Kick Plate
