RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 20138.1 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 20138.1 10 Inch Gourmet Paper Filters 500 Count - Commercial Use
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 20138.1 |
| Manufacturer Part # | 20138.1 |
| Height | 9.75" |
| Width | 10" |
| Depth | 11.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 20138.1 Filters Gourmet 500 500/1
