RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke portable salad bar parts and accessories.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 201379 portable salad bar parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 201379 1/2 Inch Spacer Door Handle Durable OEM Component
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 201379 |
| Manufacturer Part # | 201379 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 201379 Spacer 1/2" (door Handle), Duke
