RestaurantSupply.com is your trusted source for American Range commercial restaurant ranges.
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range 20132 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Range 20132 6 Inch Adjustable Stainless Steel Leg with Bullet Foot
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 20132 |
| Manufacturer Part # | 20132 |
| Height | 4.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 20132 6" Adj Chrome With S/s Bullet Foot, 2-15/16" Ctrs On 3 Holes With Screws, American Range Ar Ar-c
