- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Imperial 20126 3.75 Inch Wire Mesh Set Of 2 To Support Food Elevation
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 20126 |
| Manufacturer Part # | 20126 |
| Height | 2.15" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 17.7" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 20126 Wire Mesh Set Of 2., Each Piece Is 14" X 2", Imperial Raised Griddle Ir-2000-24 Ir-2000-36 Ir-2000-48, Ir-2000-60 Ir-2000-72
