RestaurantSupply.com is your trusted source for Other paddles.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 201202RF paddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 201202RF 2 Inch Rasp with Ergonomic Non-slip Handle Stainless Steel
| Manufacturer | Jaccard |
|---|---|
| Model Number | 201202RF |
| Manufacturer Part # | 201202RF |
| Height | 16" |
| Width | 2" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jaccard 201202RF Jaccard Microedge Fine Rasp. 100% Stainless Steel, Frame And Paddle Ensures Lifetime Performance., Ergonomic Non-slip Handle Design Delivers Comfort And, Safety. Dishwasher Safe., Limited Lifetime Warranty.
